Komfortní mobilní domy na klíč

Jsme výrobci mobilních domů. Postavíme vám mobilní dům snů, který bude dobrým základem vašeho spokojeného a klidného života.
Nespornou výhodou výstavby domů naší firmou jsou mimo jiné uspořený čas a úsilí, které byste jinak museli na stavbu svého mobilného domu vynaložit.

Konstrukce, použité materiály a další technické parametry našich mobilních domů splňují požadavky platných norem pro trvalé bydlení.

Cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás telefonicky +420 777 764 846 nebo přes kontaktní formulář

Obraťte se na naše specialisty
Cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás telefonicky +420 777 764 846 nebo přes kontaktní formulář

Obraťte se na naše specialisty
Proč mobilní dům u nás?
#
Stavba na klíč

zařídíme vám kompletní servis od prvních plánů až po finální stavbu

#
Certifikovaná výroba

při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály

#
Zákaznický servis

zákazník je pro nás na prvním místě

Mobilní dům může být tvořen jedním, ale i více propojenými moduly a vyhovuje tak i vyšším nárokům na obytnou plochu.
Vnitřní uspořádání modulů, jejich zastřešení, opláštění a nadstandardní úpravy, si může zvolit zákazník
dle vlastního přání a splnit si tak svůj sen o bydlení.

# # # # # #
Základem je nosná ocelová konstrukce

Jednou z hlavních výhod "Českého domu" je tuhá ocelová konstrukce, opatřená kvalitní antikorozní úpravou. Díky této konstrukci je možné s domem bezpečně manipulovat jak jeřábem, tak na odmontovatelném podvozku. Oproti dřevěným konstrukcím domů konkurenčních výrobců, nehrozí její popraskání ani deformace při manipulaci.

Kvalitně zateplená podlaha

Skladba podlah domů začíná trapézovým, pozinkovaným, spodním plechem, na který jsou křížem kladeny dvě vrstvy minerální vaty o celkové výšce 20cm. Vrchní překrytí a nosnou část tvoří další trapézový plech s výškou vlny 35mm, na který jsou opět křížem šroubovány dvě vrstvy OSB desek s celkovou sílou 24mm. Následně se na OSB vrstvu připevní parotěsná podlahová folie, podlahová izolace Isoboard 5mm a finální vrstvu tvoří plovoucí falcové desky Fermacell 25mm, které se k sobě lepí a šroubují.

Montáž vnitřních příček a obvodových stěn

Na vrchní vrstvu podlahy z OSB desek se připevní konstrukční plechové profily, na které se dále montují sádrovláknité desky s podloženou izolační parozábranou.

Zateplením k úspoře energií

Při zateplování domů, klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů i precizně provedenou práci při montáži. Vnitřní zateplení obvodových stěn domu je tvořeno třemi vrstvami izolační vaty, která je zakryta venkovní vrstvou konstrukčních sádrovláknitých desek. Venkovní zateplení je pak tvořeno spodní vrstvou z extrudovaného polystyrenu, který zabraňuje natahování vlhkosti do izolace. Nad tuto vrstvu je lepena a šroubována, pomocí hmoždinek, minerální, fasádní vata ISOVER TF PROFI 80mm. Finální plášť domu je tvořen difusně otevřenou vrstvou stavebního lepidla. Potvrzením kvalitního zateplení je nízkoenergetický štítek prokazující minimální tepelné ztráty našich domů.

Příprava zemních vrutů na pozemku

Před samotným transportem domu na místo určení, je třeba připravit pozemek klienta pro jeho usazení. Pro tento účel opatřujeme místo usazení domu zemními vruty. Jejich délka i velikost jsou dané složením podloží a tvarem daného pozemku. Klient si, po konzultaci s naším technikem, může stavební připravenost zajistit i sám formou pilotů ze ztraceného bednění a tím snížit celkové náklady.

Transport domu a manipulace

Samotný transport celého modulového systému, vyžaduje pečlivou přípravu, v podobě průjezdnosti trasy, transportních povolení pro nadměrnou přepravu, zajištění technických doprovodů a další s tím spojené záležitosti. Veškeré tyto služby Zajišťujeme!

Cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás telefonicky +420 777 764 846 nebo přes kontaktní formulář

Obraťte se na naše specialisty
X
Žádost
X

Díky za zprávu,
Náš manažer Vás bude kontaktovat